Podzimní Dny zdraví zvou na venkovní aktivity

Buďte fit se Dny zdraví i letos! Zdravé město Znojmo si bere ponaučení ze všech rad, které kolem kolují – udržovat se v klidu, chodit na čerstvý vzduch a sportovat – a program oblíbené akce přizpůsobilo současné situaci. Ve dnech od 7. do 14. října se bude běhat, otužovat a jezdit na kole.

 

 

Program akce byl upraven tak, aby byl v souladu s novými opatřeními, která vydala Vláda ČR s účinností od 5. října. Ta bohužel nenahrávají akcím konaným ve vnitřních prostorech ani akcím s větší kapacitou. V programu tak bude chybět Fitness kongres, den plný cvičení a přednášek, a Bludičkový běh pro malé a větší. 

 

Sportovní nadšenci ale mohou využít jiné aktivity, přičemž na každou z nich je potřebné se předem z důvodu omezené kapacity registrovat (skupiny musí mít maximální počet 20 osob). 

 

Středa 7. 10. – Společný výběh
Podzimní Dny zdraví zahájí Společný výběh pod vedením Lenky Brabcové, trenérky kondičního běhu Českého atletického svazu, a Marka Voznického. Výběh bude rozdělen do dvou samostatných skupin, kdy první skupina poběží trasu dlouhou 5 km (vhodné pro začátečníky, zaměřené na techniku běhu a výběh kopců), a druhá trasu dlouhou 10 km, určenou pro pokročilejší běžce. Každý si tak může zvolit délku trasy podle své kondice. Sraz bude v 17:00 hodin na parkovišti ul. Koželužská (u přehrady), kde bude i cíl.
Registrace: http://bit.ly/registracevybeh 

Sobota 10. 10. – Cyklovýlet s Winners Znojmo
Podzimní cyklistickou vyjížďku povede sportovní klub Winners Znojmo, z.s. Vyjížďka odstartuje z Komenského náměstí. Start vyjížďky bude v 10:00 hodin. Trasa bude nenáročná a dlouhá 35 km.
Mapa trasy: http://bit.ly/mapacyklovylet
Registrace: http://bit.ly/registracecyklovylet 

Úterý 13. 10. – Ukázka otužování a trocha teorie
V úterý 13. 10. bude program pokračovat ukázkou otužování v 17:00 hodin u jezu pod Louckým klášterem. Plavecký klub Znojmo, z.s. zájemcům objasní základní teoretické informace o otužování a chybět nebude ani praktická ukázka. Každý přítomný se bude moci připojit a otužování si vyzkoušet na vlastní kůži.
Registrace: http://bit.ly/registraceotuzovani 

Středa 14. 10. – Běžecký trénink na ovále – Jak učit tělo zrychlovat?
Celý program Dnů zdraví zakončí běžecký trénink na ovále, a to ve středu 14. října od 17:00 hodin na Městském stadionu v Horním parku. Trénink povede Lenka Brabcová, která zájemce naučí, jak tělo zrychlovat.
Registrace:  http://bit.ly/registracebezeckytrenink

Nadcházející události

6. 4.   

Jarní Dny zdraví - otužování

10. 4.

Jarní Dny zdraví - výšlap

11. 4.

Jarní Dny zdraví - cyklovýlet

25. 4.

Jarní Dny zdraví - výběh

23. 4.

Den Země

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

b_200_284_16777215_00_images_2021_PLN_AKC_2021.png

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska