I podzim přeje sportu. Dny zdraví letos proběhly venku

Tělocvičny a posilovny jsou zavřené, a tak nezbývá sportovcům nic jiného než vyrazit za sportem na čerstvý vzduch. I znojemské Podzimní Dny zdraví proběhly venku.

 

Zdravé město Znojmo ve spolupráci s partnery přizpůsobilo kampaň současné situaci a ve dnech 7–13. října se podařilo vyrazit na společný výběh, otužování a cyklovýlet. Kapacita každé aktivity byla maximálně 20 osob a byla nutná registrace předem. Vzhledem k opatřením Vlády ČR, která vzešla v platnost 14. října se neuskutečnila poslední plánovaná aktivita, a to Běžecký trénink na ovále. Akce ale proběhne v náhradním termínu, jakmile to situace dovolí.

 

Podzimní Dny zdraví odstartovaly ve středu 7. října Společným výběhem, pod vedením Lenky Brabcové, trenérky kondičního běhu Českého atletického svazu, a Marka Voznického. Výběh byl rozdělen do dvou samostatných skupin. První skupina s osmi zdatnějšími běžci vyrazila na 11 kilometrů dlouhý výběh. Druhá – se sedmnácti běžci – skupina zdolala trasu dlouhou 8 kilometrů.

 

V sobotu 10. října se zájemci mohli zúčastnit Cyklovýletu s Winners Znojmo. Na 15 cyklistů se vydalo na trasu dlouhou 35 km. Trasa vedla z Komenského náměstí, přes Kuchařovice, Tvořihráz, Výrovice, Plaveč, Hluboké Mašůvky, zpět do Znojma.

 

Celý program Dnů zdraví zakončila v úterý 13. října Ukázka otužování pod vedením Plaveckého klubu Znojmo, z.s. 15 zájemců se dozvědělo zajímavé informace o otužování a zároveň si mohli na vlastní kůži otužování vyzkoušet.

 

Děkujeme partnerům akce, kteří nám pomohli s úpravou a zajištěním programu.

 

Spolen_vbh_skupina_2_8_km.JPEG

Spolen_vbh_skupina1_11_km.JPEG

IMG_8160.JPEG

IMG_8194.JPEG

Nadcházející události

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska