Nejkrásnější vánoční výzdobu měli U Branky

Město Znojmo vyhlásilo jako každý rok v prosinci soutěž Vánoční Znojmo. Letos se soutěžilo pouze v jedné kategorii – O nejkrásnější vánoční výzdobu. Ta nejkrásnější byla k vidění v ulici U Branky.

 

 

Porota hodnotila venkovní vánoční výzdobu domů a bytů ve městě Znojmě a v jeho městských částech. Soutěžící posílali fotografie svých vyzdobených domů, oken a předzahrádek až do posledního dne v roce 2020. 

 

První místo v soutěži získala Petronela Hájková (ulice U Branky), druhé místo Jana Jandová (ulice Na Hrázi) a na třetím místě se umístila rodina Vylíčilova (ulice 17. listopadu). 

 

„Všem výhercům gratuluji. Bohužel letos situace nenahrává tradičnímu setkání vítězů na radnici, a tak posílám poděkování alespoň touto cestou. Děkuji všem, kteří se do naší soutěže zapojili, a hlavně za to, že svou výzdobou přispívají k příjemné vánoční atmosféře ve Znojmě,“ pogratuloval starosta Znojma Jan Grois. 

 

Poštou výherci obdrží jako cenu vstupenky na Znojemské historické vinobraní a poukazy do Zahradnictví Městské zeleně Znojmo.

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska