Tvoříme Znojmo: Poslední tři dny hlasování!

Online hlasování o realizaci návrhů v rámci participativního rozpočtování, projektu Tvoříme Znojmo, se blíží ke konci. Veřejnost vybírá z celkem 8 návrhů. Hlasování končí již v neděli 11. října 2020!

 

Do online hlasování se prozatím zapojilo 1099 respondentů, kteří udělili celkem 6216 hlasů. V současné době je na prvním místě v hlasování projekt Rekonstrukce Městského útulku Načeratice za městské části a projekt Revitalizace schodů z Louckého parku k řece Dyji za město Znojmo. Kompletní grafiku s prozatímními výsledky naleznete v příloze.

 

Ovlivnit výsledky mohou Znojmáci až do 11. října. Online hlasování nabízí dvě možnosti:

  • Hlasování prostřednictvím systému Mobilní rozhlas. V systému Mobilního Rozhlasu bude možno udělit 5 kladných hlasů a 2 záporné hlasy. Přímý odkaz na hlasování je https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/zh1kyGnh
  • Hlasování prostřednictvím systému Portálu občana. Hlasování v Portálu občana je umožněno pouze občanům s ověřenou identitou a trvalým bydlištěm na území města Znojma nebo městských částí Znojma. Hlasující rozdají 5 kladných a 2 záporné hlasy, jejichž hodnota se automaticky zdvojnásobí (stejně jako při fyzickém hlasování). Hlasovat lze na https://sluzby.muznojmo.cz/portal/#

 

Oba systémy pro online hlasováni spolu navzájem komunikují a je tedy zabezpečeno, že hlasy od jedné osoby budou započítány pouze jedenkrát. Více informací na www.tvorimeznojmo.cz.

 

Prbn_vysledky2.png