Tvoříme Znojmo: Online hlasování je spuštěno

Dnes se spustilo online hlasování k letošním návrhům Tvoříme Znojmo. Veřejnost svými hlasy rozhodne, které z návrhů se budou v roce 2021 realizovat. Hlasování bude probíhat až do 11. října.

 

První kolo hlasování se uskutečnilo 3. září na veřejné prezentaci návrhů. Nyní mají možnost vyjádřit se k jednotlivým návrhům i občané, kteří se prezentace nezúčastnili. Online hlasování odstartovalo dnes a hlasující mají na výběr ze dvou možností:

  • Hlasování prostřednictvím systému Mobilní rozhlas. V systému Mobilního Rozhlasu bude možno udělit 5 kladných hlasů a 2 záporné hlasy. Přímý odkaz na hlasování je 

    www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/tvorimeznojmo21

  • Hlasování prostřednictvím systému Portálu občana. Hlasování v Portálu občana je umožněno pouze občanům s ověřenou identitou a trvalým bydlištěm na území města Znojma nebo městských částí Znojma. Hlasující rozdají 5 kladných a 2 záporné hlasy, jejichž hodnota se automaticky zdvojnásobí (stejně jako při fyzickém hlasování). Přímý odkaz na hlasování je www.portal.muznojmo.cz/

 

Oba systémy pro online hlasováni spolu navzájem komunikují a je tedy zabezpečeno, že hlasy od jedné osoby budou započítány pouze jedenkrát.

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska