Podzimní Dny zdraví zvou na venkovní aktivity

Buďte fit se Dny zdraví i letos! Zdravé město Znojmo si bere ponaučení ze všech rad, které kolem kolují – udržovat se v klidu, chodit na čerstvý vzduch a sportovat – a program oblíbené akce přizpůsobilo současné situaci. Ve dnech od 7. do 14. října se bude běhat, otužovat a jezdit na kole.

 

 

Program akce byl upraven tak, aby byl v souladu s novými opatřeními, která vydala Vláda ČR s účinností od 5. října. Ta bohužel nenahrávají akcím konaným ve vnitřních prostorech ani akcím s větší kapacitou. V programu tak bude chybět Fitness kongres, den plný cvičení a přednášek, a Bludičkový běh pro malé a větší. 

 

Sportovní nadšenci ale mohou využít jiné aktivity, přičemž na každou z nich je potřebné se předem z důvodu omezené kapacity registrovat (skupiny musí mít maximální počet 20 osob). 

 

Středa 7. 10. – Společný výběh
Podzimní Dny zdraví zahájí Společný výběh pod vedením Lenky Brabcové, trenérky kondičního běhu Českého atletického svazu, a Marka Voznického. Výběh bude rozdělen do dvou samostatných skupin, kdy první skupina poběží trasu dlouhou 5 km (vhodné pro začátečníky, zaměřené na techniku běhu a výběh kopců), a druhá trasu dlouhou 10 km, určenou pro pokročilejší běžce. Každý si tak může zvolit délku trasy podle své kondice. Sraz bude v 17:00 hodin na parkovišti ul. Koželužská (u přehrady), kde bude i cíl.
Registrace: http://bit.ly/registracevybeh 

Sobota 10. 10. – Cyklovýlet s Winners Znojmo
Podzimní cyklistickou vyjížďku povede sportovní klub Winners Znojmo, z.s. Vyjížďka odstartuje z Komenského náměstí. Start vyjížďky bude v 10:00 hodin. Trasa bude nenáročná a dlouhá 35 km.
Mapa trasy: http://bit.ly/mapacyklovylet
Registrace: http://bit.ly/registracecyklovylet 

Úterý 13. 10. – Ukázka otužování a trocha teorie
V úterý 13. 10. bude program pokračovat ukázkou otužování v 17:00 hodin u jezu pod Louckým klášterem. Plavecký klub Znojmo, z.s. zájemcům objasní základní teoretické informace o otužování a chybět nebude ani praktická ukázka. Každý přítomný se bude moci připojit a otužování si vyzkoušet na vlastní kůži.
Registrace: http://bit.ly/registraceotuzovani 

Středa 14. 10. – Běžecký trénink na ovále – Jak učit tělo zrychlovat?
Celý program Dnů zdraví zakončí běžecký trénink na ovále, a to ve středu 14. října od 17:00 hodin na Městském stadionu v Horním parku. Trénink povede Lenka Brabcová, která zájemce naučí, jak tělo zrychlovat.
Registrace:  http://bit.ly/registracebezeckytrenink

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

b_200_284_16777215_00_images_2021_PLN_AKC_2021.png

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska