I podzim přeje sportu. Dny zdraví letos proběhly venku

Tělocvičny a posilovny jsou zavřené, a tak nezbývá sportovcům nic jiného než vyrazit za sportem na čerstvý vzduch. I znojemské Podzimní Dny zdraví proběhly venku.

 

Zdravé město Znojmo ve spolupráci s partnery přizpůsobilo kampaň současné situaci a ve dnech 7–13. října se podařilo vyrazit na společný výběh, otužování a cyklovýlet. Kapacita každé aktivity byla maximálně 20 osob a byla nutná registrace předem. Vzhledem k opatřením Vlády ČR, která vzešla v platnost 14. října se neuskutečnila poslední plánovaná aktivita, a to Běžecký trénink na ovále. Akce ale proběhne v náhradním termínu, jakmile to situace dovolí.

 

Podzimní Dny zdraví odstartovaly ve středu 7. října Společným výběhem, pod vedením Lenky Brabcové, trenérky kondičního běhu Českého atletického svazu, a Marka Voznického. Výběh byl rozdělen do dvou samostatných skupin. První skupina s osmi zdatnějšími běžci vyrazila na 11 kilometrů dlouhý výběh. Druhá – se sedmnácti běžci – skupina zdolala trasu dlouhou 8 kilometrů.

 

V sobotu 10. října se zájemci mohli zúčastnit Cyklovýletu s Winners Znojmo. Na 15 cyklistů se vydalo na trasu dlouhou 35 km. Trasa vedla z Komenského náměstí, přes Kuchařovice, Tvořihráz, Výrovice, Plaveč, Hluboké Mašůvky, zpět do Znojma.

 

Celý program Dnů zdraví zakončila v úterý 13. října Ukázka otužování pod vedením Plaveckého klubu Znojmo, z.s. 15 zájemců se dozvědělo zajímavé informace o otužování a zároveň si mohli na vlastní kůži otužování vyzkoušet.

 

Děkujeme partnerům akce, kteří nám pomohli s úpravou a zajištěním programu.

 

Spolen_vbh_skupina_2_8_km.JPEG

Spolen_vbh_skupina1_11_km.JPEG

IMG_8160.JPEG

IMG_8194.JPEG

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska