Na Rejdišti vysázeli 28 nových stromů

Díky projektu Sázíme stromy je Znojmo bohatší o 28 nových stromů, převážně třešní, javorů a jasanů. Sázelo se v blízkosti ulic Na Rejdišti a Jindřicha Hořejšího.

 

„Chtěl bych moc poděkovat paní Alici Kaletové, která byla iniciátorkou této výsadby.  Sázet jsme je měli všichni společně, bohužel nám to situace neumožnila. Paní Kaletové za její energii a čas moc děkuji,“ říká starosta Jan Grois.

 

„Tak jako všude jinde i u nás stále řádí koronavirus a s dalším opatřením vlády jsme museli ledacos přizpůsobit situaci, abychom ohleduplně, vůči sobě i ostatním vysadili všech 28 stromů. Našeho vůbec prvního sázení se tedy neúčastnili dobrovolníci jako obvykle, ale dle domluvy nám stromy zasadili zaměstnanci Městské zeleně Znojmo,“ doplňuje Alice Kaletová.

 

Stromy dostalo město díky projektu Sázíme stromy darem od Nadace pojišťovny Kooperativa. „Ráda bych poděkovala všem, kteří měli s naší akcí co do činění. Na prvním místě chci zmínit Nadaci Kooperativa, bez jejichž financování by to nešlo. Dále děkuji městu Znojmu a lidem, kteří celou dobu s námi jednali a spolupracovali, aby sázení proběhlo. A nesmíme zapomenout ani na zaměstnance Městské zeleně Znojmo, kteří naše stromy do země dostali,“ uzavírá Kaletová.

 

Více informací o sázení přímo ve Znojmě najdete zde: https://sazimestromy.cz/akce/zobraz/530.

 

 

2.JPEG

 

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

b_200_284_16777215_00_images_2021_PLN_AKC_2021.png

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska