Soutěž Vánoční Znojmo se uskuteční i letos

Ke Znojemskému adventu patří i tradiční soutěž Vánoční Znojmo a ani letos o ni znojemští nebudou ochuzeni. Desátý ročník soutěže se letos výjimečně vyhlašuje pouze v jedné kategorii – O nejkrásnější vánoční výzdobu. Soutěžit mohou občané Znojma a jeho městských část.

 

 

Vzhledem k současné situaci související s koronavirem a vládními opatřeními se letos nevyhlašují kategorie, které hodnotí výzdobu ve výlohách provozoven v městské památkové rezervaci ani stromečky ozdobené dětmi ze ZŠ a MŠ. Ty letos totiž Obrokovou ulici lemovat nebudou. 

 

Zapojte se, stačí poslat fotku! 

 

Soutěž Vánoční Znojmo letos vyhodnotí pouze kategorii O nejkrásnější vánoční výzdobu. Porota vyhodnotí venkovní výzdobu domů a bytů ve městě Znojmě a v jeho městských částech. Hodnotit se bude výzdoba předzahrádek, vchodů do domu či oken. 

 

Přihlásit se je možné až do 31. prosince 2020, a to elektronicky na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zasláním soutěžní fotografie s uvedením adresy a data pořízení fotografie (do předmětu emailu napište Soutěž – Vánoční Znojmo)  

 

Vyhodnocení soutěže proběhne po Novém roce. Výherci se mohou těšit na vstupenky na Znojemské historické vinobrané a poukazy do Zahradnictví Městské zeleně Znojmo.

 

Vnon_Znojmo_2020.png

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

3. 6. 

Den bez úrazu

5. 6.

Festival zdraví pro celou rodinu

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

b_200_284_16777215_00_images_2021_PLN_AKC_2021.png

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska