Do práce na kole. Je tu druhá vlna registrací

Zdravé město Znojmo se již posedmé zapojí do květnové celostátní soutěže Do práce na kole a vyzývá veřejnost, aby i ona v tomto měsíci zaparkovala svá auta a do ulic vyrazila na vlastní pohon.

 

Registrace jsou spuštěny na www.dopracenakole.cz. Čím dříve se soutěžící registruje, tím nižší poplatek zaplatí. Aktuálně probíhá 2. vlna registrací s poplatkem 350 korun (do 31. 3.), dále následuje 3. vlna s poplatkem 420 korun (1. – 15. 4.) a 4. vlna s poplatkem 490 korun (16. – 30. 4.). V ceně registrace je triko z bio bavlny s originálním potiskem, účastník získá fungující registrační systém a také doprovodný program v podobě akcí a různých zvýhodnění od partnerů projektu.

 

Organizátoři ze Zdravého města Znojma nezahálí. Spolu se svými partnery již chystají doprovodné aktivity, slevy, a dokonce i ceny. Soutěžící se mohou těšit na společný cyklovýlet s Winners Znojmo a na procházku s degustací vína a kávy od BALANCE coffee & wine. Zvýhodnění a ceny nabídnou partneři akce. Těmi jsou: Znojemský městský pivovar, BALANCE coffee & wine, Znojemská Beseda, Cyklo Kučera, Znovín Znojmo, vinařství U dvou zvířat, ČSOB Pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Naturela – dary přírody, Excalibur City a OHK Znojmo. Podrobný program s akcemi bude doplněn v měsíci dubnu.

 

Jak výhody získat? Stačí se zapojit do kampaně a od 1. do 31. května běhat, chodit či jinak bezmotorově jezdit do práce a své ekologické cesty si zapisovat v registračním systému či pomocí aplikace.

 

Podrobná pravidla pro letošní ročník naleznete zde https://www.dopracenakole.cz/o-vyzve/podrobna-pravidla#pravidelnost.

Nadcházející události

od 1. 6.

Znojmo na zdraví

23. 10.

Zalesníme spolu Mramotice

26. 10.

Revitalizace prostranství pod Louckým klášterem

veřejné projednání

 

 

 

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska