První aktivity Jarních Dnů zdraví ve Znojmě se přesouvají

Společná vycházka a cyklovýlet se sportovním klubem Winners Znojmo, které měly o víkendu otevřít program Jarních Dnů zdraví ve Znojmě, se uskuteční v náhradním termínu. Důvodem jsou trvající vládní opatření. Společná vycházka kolem Hradiště se přesouvá na 24. dubna, cyklovýlet na 18. dubna.

 

Město Znojmo, které je organizátorem akce, možné změny v programu avizovalo. Zatím se změna týká pouze prvních dvou aktivit, které měly proběhnout 10. a 11. dubna. Ostatní termíny akcí – Otužování s Plaveckým klubem Znojmo (13. dubna), Kruhový trénink se Sylvou Hermanovou (17. dubna) a Výběh s Lenkou Brabcovou (25. dubna) – zatím zůstávají. Platí ale nadále nutnost registrace. Důvodem je možnost účastníky přímo kontaktovat v případě změny programu a také koordinace počtu osob na jednotlivých akcích dle aktuálních opatření vlády ČR.

 

Aktuálně již také běží akce nového partnera Jarních Dnů zdraví – Reprodukční kliniky Znamed Znojmo. Jedna z poboček Ferticare clinics poskytne možnost nechat se vyšetřit zdarma na plodnost či spermiogramy, a to v termínu od 5. do 25. dubna. Kapacita pro vyšetření zdarma je omezena a je nutné se objednat (tel. č.: 530 350 260, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Při objednání doplňte, že se jedná o využití akce v rámci kampaně Jarní Dny zdraví Znojmo.

 

Kompletní program Jarních Dnů zdraví a odkazy na registrace naleznete na webu www.znojmo-zdravemesto.cz nebo v tiskové zprávě pod odkazem: https://www.znojmocity.cz/jarni-dny-zdravi-lakaji-nejen-na-venkovni-aktivity/d-77785.

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

od 1. 6.

Znojmo na zdraví

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska