Zdravé město Znojmo ruší červnové akce

Pod záštitou projektu Zdravého města Znojma měly v červnu proběhnout dvě akce. Bohužel stále není jasné, jaká opatření k datu jejich konání budou vyhlášena a z toho důvodu se neuskuteční Den bez úrazu ani letošní plánovaná novinka Festival zdraví pro celou rodinu.

 

Obě akce byly v plánu akcí na začátku června. Den bez úrazu, jehož součástí je tradiční ukázka zásahu jednotek integrovaného záchranného systému, měl proběhnout 3. června na Horním náměstí. Festival zdraví pro celou rodinu, který byl situován v Městském lesíku, pak 5. června. Obě akce se ruší bez náhradního termínu.

 

Projekt Znojmo – Zdravé město se zaměřuje mimo jiné na zvýšení zájmu obyvatel o životní prostředí ve městě a jeho okolí, spolupráci s veřejností, zdravý životní styl a zavádění zásad udržitelného rozvoje na místní úrovni. „Letos bohužel nebyla příležitost setkat se osobně, ale snažíme se osvětu šířit alespoň online na našich sociálních sítích. Ať už to byla videa v rámci Dne Země nebo předávání tipů, kam vyrazit na kole či do přírody. Zájemci vše najdou na webu www.znojmo-zdravemesto.cz,“ připomíná koordinátorka Soňa Bystřická.

 

Vyrazte do Expozice pivovarnictví nebo na věž

Zdravé město Znojmo sice akce ruší, ale nezahálí a připravuje si pro veřejnost ve spolupráci místními sportovci náhradní program na červen. Navíc také nic nebrání tomu, vyrazit ven. Znojemská Beseda na svém webu přináší tipy na výlety (pěší i cyklo) a vyrazit je možné už i do některých znojemských památek, které provozuje! Expozice pivovarnictví a radniční věž už otevřely své brány veřejnosti, prozatím ve formě volných prohlídek. Otevřena jsou rovněž turistická informační centra na Obrokové ulici a Jižní přístupové cestě (u pivovaru).

 

Otevírací dobu a bližší informace najdete na www.znojemskabeseda.cz.

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

od 1. 6.

Znojmo na zdraví

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska