Znojmo startuje novou sportovní výzvu Znojmo na zdraví. Zapojit se může každý, kdo chce zůstat v kondici

Pod záštitou projektu Zdravé města Znojmo startuje město v úterý 1. června výzvu „Znojmo na zdraví“, který bude probíhat na Facebooku města Znojma. Jeho cílem je navzájem se motivovat a inspirovat k pohybu a zdravému životnímu stylu. „Dejte nám ve skupině vědět, co baví vás! Jak se hýbete, kam chodíte sportovat nebo co vás udržuje v kondici," vyzývá všechny občany starosta města Jakub Malačka.

 

Současná situace s sebou přinesla celou řadu omezení, která zapříčinila to, že lidé nemají dostatek sportovních aktivit a vyžití. Byla zavřená fitness centra, plavecké bazény, hřiště a další. Lidé tak neměli dostatek sportovních aktivit a vyžití. Zdravé město Znojmo chce Znojmáky motivovat, aby zůstali v kondici a nezapomínali na to, že pohyb je důležitou součástí života.

„Jde o to vstát z gauče, hýbat se, proběhnout se, zacvičit si, nebo se vydat jen tak na procházku. Chtěli jsme vytvořit prostor, kde se budeme všichni navzájem motivovat, inspirovat a podpoříme týmového ducha," vysvětluje starosta města Jakub Malačka.

Pro ty, co se do projektu aktivně zapojí, připravilo Zdravé město Znojmo odměny. Každé červnové pondělí budou vybráni 3 účastníci, kteří získají drobné ceny. Účastníci se také mohou těšit na zdravé recepty od nutriční poradkyně.

„Pojďte do toho s námi! Přihlaste se do facebookové skupiny Znojmo na zdraví, sdílejte své příspěvky a inspirujte ostatní. Těším se na vás a na vaše tipy, kam třeba vyrazit na kole," vyzval všechny na závěr starosta.

Projekt podpoří i přední znojemští trenéři a sportovní kluby, kteří přispějí svými tipy, jak se udržet v kondici. Děkujeme všem zapojeným partnerům. Skupina je vytvořena na oficiální facebookové stránce města Znojma a má svá jasná pravidla - být na sebe zdvořilí, nepřidávat reklamní příspěvky ani spam, inspirovat se a respektovat navzájem. Přihlásit se do ní můžete na tomto odkaze.

 

Znojmo_na_zdrav_plakt.png

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

od 1. 6.

Znojmo na zdraví

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska