Soutěž Do práce na kole ve Znojmě ovládly ženy

Celorepubliková kampaň Do práce na kole, která vyzývá, aby se lidé v květnu dopravovali na vlastní pohon (nejen) do práce, je za námi. Ve Znojmě se letos zapojilo 105 lidí a soutěžilo se o zajímavé ceny v několika kategoriích. Nejvíce kilometrů zdolaly ženy, na kole i po svých.

 

Květnovou výzvu ve Znojmě zakončilo oficiálně včerejší setkání soutěžících, kteří se společně vydali na procházku ulicemi města zpříjemněnou degustací vína a kávy pod taktovkou partnera akce BALANCE coffee & wine. Následovalo vyhlášení těch nejlepších na radnici. Oceněni byli nejlepší ženy a muži, a to ve zdolané vzdálenosti na kole a pěšky, a také týmy tvořené v rámci zaměstnání, které soutěžily v pravidelnosti.

V kategorii Pravidelnost byly oceněny čtyři týmy s 100% pravidelností – na kole či pěšky vyrazili jejich členové do práce každý den v květnu. Kromě jednoho ryze pánského týmu s názvem JaMaLeMiTo (organizace Saint-Gobain Adfors CZ, s.r.o.) získaly ceny jeden smíšený a dva dámské týmy - #zijuSVŠE (Soukromá vysoká škola ekonomická, s.r.o.), Kvarteto (OHK Znojmo) a Naturela – dary přírody.

V kategorii Zelené kilometry na kole zdolala nejvíce kilometrů dáma ukrývající se pod přezdívkou Peroxid Vodíku (tým ozivdomov.cz), konkrétně ujela 1 511, 6 kilometrů. A v mužích byl nejúspěšnější Aleš Dítě (tým Dílna 2 z Haivy Tasovice) s 1 299 kilometry.

V kategorii Zelené kilometry po svých ušla nejvíce kilometrů 255,8 km – Marie Jílková (tým Kvarteto z OHK Znojma) a nejlepším mužem s 220 kilometry se stal Kamil Hruška (tým Přetrh ze Saint Gobain Adfors CZ, s.r.o.).

Doplňkovou soutěží, kterou vyhlásilo Zdravé město Znojmo, byla fotografická soutěž. Úkolem soutěžících bylo sdílet s ostatními svoji fotografii s kolem. Za ně získaly drobné ceny týmy BĚHny (Město Znojmo), Netkankáři (PF Nonwovens) a Psycho-holky (Pedagogicko-psychologická poradna Znojmo).

Kompletní výsledky naleznete v přiloženém dokumentu.

 

DO PRÁCE NA KOLE ve Znojmě a partneři

Kampaň Do práce na kole se ve Znojmě koná pod záštitou projetu Zdravé město Znojmo, které i letos díky svým partnerům uspořádalo Akce na triko a závěrečné vyhlášení. Letošními partnery se byly: Znojemský městský pivovar, Sklep U Dvou zvířat, ČSOB pojišťovna, Naturela – dary přírody, Cyklo Kučera, s.r.o., BALANCE coffee & wine, Excalibur City, Okresní hospodářská komora Znojmo, Znovín Znojmo a Znojemská Beseda.

 

Výsledky

b_3000_2000_16777215_00_images_2021_spolen2.jpg

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

od 1. 6.

Znojmo na zdraví

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska