Mramotické koupaliště přivítá v sobotu první návštěvníky

Koupaliště v Mramoticích, městské části Znojma, se poprvé otevře v sobotu 3. července. Návštěvníky tu přivítá nová téměř osmimetrová skluzavka. Další novinkou je možnost zakoupit si předplatitelskou kartu a volné vstupné v den narozenin.

 

Koupaliště se nachází jižně od obce na okraji lesíka. Velký bazén má rozměry 50 x 12 m s vyhrazenou dráhou pro plavce. Dále se tu nachází brouzdaliště pro nejmenší a střední bazén, ve kterém je umístěna zbrusu nová skluzavka. Koupaliště je vybaveno převlékárnami a toaletami. V místě je také možnost se občerstvit v malém bufetu.

 

Provoz koupaliště

Koupaliště se poprvé otevře v sobotu 3. července, otevřeno bude denně od 10:00 do 19:00 hodin. Celodenní vstupné pro návštěvníky je 50 korun, snížené 35 korun. V odpoledních hodinách je vstupné 35 korun, snížené 20 korun. Nárok na snížené vstupné mají děti do 15 let věku, senioři nad 65 let a držitelé průkazu TP. Zdarma pak mohou na koupaliště děti do 6 let, držitele průkazu ZTP, ZTP/P a nově i návštěvníci v den svých narozenin.

 

I v Mramoticích mají návštěvníci možnost využít předplatitelskou kartu v podobě čipu. Její držitel si na ni vloží libovolnou částku (minimální první vklad ve výši 500 korun) a získá jednak zvýhodněné vstupné a jednak ji může využít i pro platbu vstupného na dalších sportovištích města Znojma.

 

Skluzavka díky Tvoříme Znojmo

Novou skluzavku má koupaliště díky iniciativě Blanky Jedličkové Trázníkové, která podala v roce 2018 návrh do participativního rozpočtu, do projektu Tvoříme Znojmo. Její projekt Umístění vícegenerační skluzavky na koupališti v Mramoticích uspěl. K realizaci se přistoupilo až letos z toho důvodu, že o zakázku neprojevila v prvních dvou výběrových řízení zájem žádná firma. Proto byla vypracována projektová dokumentace a v roce 2020 vysoutěžena firma KOVO BATH, s.r.o. Náklady na realizaci byly celkem 1, 6 milionu korun.

 

Více k instalaci skluzavky najdete v tiskové zprávě:

https://www.znojmocity.cz/koupaliste-v-mramoticich-se-docka-nove-skluzavky/d-78167.

Nadcházející události

23. 4.

Den Země - online

od 1. 6.

Znojmo na zdraví

17. 9.

Den bez aut

18. 9.

Ukliďme Znojmo

Podzim

Podzimní Dny zdraví

Zalesníme spolu Mramotice

 

 

Propagační letáčky

Kontakt

Město Znojmo
Obroková 1/12
669 22 Znojmo

 

koordinátorka projektu:
Bc. Soňa Bystřická
Oddělení vnějších vztahů
Obroková 12

 

e-mail: sona.bystricka@muznojmo.cz

 

telefon:
+420 515 216 339                      

 

Page2.jpg

 

1.jpg

 

Komunitní plánování

sociálních služeb Znojemska

Produktová mapa Znojemska