Tvoříme Znojmo: Online hlasování je spuštěno

Dnes se spustilo online hlasování k letošním návrhům Tvoříme Znojmo. Veřejnost svými hlasy rozhodne, které z návrhů se budou v roce 2021 realizovat. Hlasování bude probíhat až do 11. října.

 

První kolo hlasování se uskutečnilo 3. září na veřejné prezentaci návrhů. Nyní mají možnost vyjádřit se k jednotlivým návrhům i občané, kteří se prezentace nezúčastnili. Online hlasování odstartovalo dnes a hlasující mají na výběr ze dvou možností:

  • Hlasování prostřednictvím systému Mobilní rozhlas. V systému Mobilního Rozhlasu bude možno udělit 5 kladných hlasů a 2 záporné hlasy. Přímý odkaz na hlasování je 

    www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/tvorimeznojmo21

  • Hlasování prostřednictvím systému Portálu občana. Hlasování v Portálu občana je umožněno pouze občanům s ověřenou identitou a trvalým bydlištěm na území města Znojma nebo městských částí Znojma. Hlasující rozdají 5 kladných a 2 záporné hlasy, jejichž hodnota se automaticky zdvojnásobí (stejně jako při fyzickém hlasování). Přímý odkaz na hlasování je www.portal.muznojmo.cz/

 

Oba systémy pro online hlasováni spolu navzájem komunikují a je tedy zabezpečeno, že hlasy od jedné osoby budou započítány pouze jedenkrát.

Harmonogram:

1. 4. - 31. 5. Podání návrhů

14. 4. 14:00 - 17:00 

Individuální konzultace

(nutná registrace předem)

12. 5. 14:00 - 17:00

Individuální konzultace

(nutná registrace předem)

2. 9. Veřejná prezentace

+ 1. kolo hlasování

6. 9. - 30. 9. Online hlasování