Tvoříme Znojmo: Hlasování se blíží do své poloviny. Podívejte se na průběžné výsledky

Online hlasování o realizaci návrhů v rámci participativního rozpočtování, projektu Tvoříme Znojmo, se blíží ke své polovině. Veřejnost vybírá z celkem 8 návrhů. V prvních jedenácti dnech hlasování se zapojilo více než 600 respondentů. Hlasovat lze až do 11. října 2020.

 

Do online hlasování se prozatím zapojilo 611 respondentů, kteří udělili celkem 3471 hlasů. V současné době je na prvním místě v hlasování projekt Rekonstrukce Městského útulku Načeratice za městské části a projekt Revitalizace schodů z Louckého parku k řece Dyji za město Znojmo. Kompletní tabulku s prozatímními výsledky naleznete níže.

Ovlivnit výsledky mohou Znojmáci až do 11. října. Online hlasování nabízí dvě možnosti:

  • Hlasování prostřednictvím systému Mobilní rozhlas. V systému Mobilního Rozhlasu bude možno udělit 5 kladných hlasů a 2 záporné hlasy. Přímý odkaz na hlasování je www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/tvorimeznojmo21
  • Hlasování prostřednictvím systému Portálu občana. Hlasování v Portálu občana je umožněno pouze občanům s ověřenou identitou a trvalým bydlištěm na území města Znojma nebo městských částí Znojma. Hlasující rozdají 5 kladných a 2 záporné hlasy, jejichž hodnota se automaticky zdvojnásobí (stejně jako při fyzickém hlasování). Hlasovat lze na www.portal.muznojmo.cz/

 

Oba systémy pro online hlasováni spolu navzájem komunikují a je tedy zabezpečeno, že hlasy od jedné osoby budou započítány pouze jedenkrát.

 

TvomeZnojmo_Prbn_vsledky_ONLINE_hlasovn.png

Harmonogram:

1. 4. - 31. 5. Podání návrhů

14. 4. 14:00 - 17:00 

Individuální konzultace

(nutná registrace předem)

12. 5. 14:00 - 17:00

Individuální konzultace

(nutná registrace předem)

2. 9. Veřejná prezentace

+ 1. kolo hlasování

6. 9. - 30. 9. Online hlasování